Штат кафедри

3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!

Перший випуск слухачів курсів управителів багатоквартирних будинків

22 березня відбувся перший випуск слухачів курсів управителів багатоквартирних будинків, які проводяться Центром професійної і післядипломної освіти Сумду спільно з кафедрою управління університету. Перша група слухачів з 12 осіб отримала свідоцтва державного зразка про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Протягом 10 робочих днів (42 години занять) слухачі вивчали енергоменеджмент багатоквартирного будинку,  досудову роботу з неплатниками, правові аспекти управління багатоквартирним будинком, механізм формування тарифу, фінансово-економічні основи роботи управлінця.

Чекаємо на наступні набори на курси всіх зацікавлених осіб: голів та членів ОСББ, будинкових комітетів, працівників приватних обслуговуючих підприємств, мерії, громадських активістів.
Курси управителів будинків у СумДУ будуть проводитися на постійній основі.