Штат кафедри

3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!

Участь студента кафедри управління у Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Стратегічне управління»

student_olympiad_on_strategic_management

19-20 травня 2016 року на базі університету КРОК було проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду з навчальної дисципліни «Стратегічне управління». Студенти мали пройти комп’ютерне тестування (50 тестів за годину) та вирішити комплексну ситуативну задачу. Від Сумського державного університету участь прийняв бакалавр кафедри управління Іорданов Артем Анатолійович. Виконуючи завдання, студенти мали продемонструвати компетенції зі стратегічного менеджменту, уміння ідентифікувати стратегічні бізнес-одиниці та здійснювати стратегічне позиціонування підприємства. Учасники олімпіади повинні були застосовувати практичні методи формулювання тактичних і стратегічних задач із завоювання та утримання позицій на ринку.

Іорданов Артем зайняв 12-ту позицію у загальному заліку, але в той же час отримав диплом у номінації «За найкраще формулювання цілісної концепції проблеми, що досліджується».

Вітаємо Іорданова Артема з тим, що він почесно пройшов випробовування та бажаємо подальшого творчого натхнення та наукових здобутків!

student_photo student_photo