Проведено II тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

14 червня 2018 року на базі Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях проведено II тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у Сумській області. Конкурс проводився в двох номінаціях, - "кращий керівник" та "кращий спеціаліст". В конкурсі взяли участь державні службовці обласної та районних державних адміністрацій.

До складу організаційного комітету та журі конкурсу увійшли Старченко Л.В., директор Центру професійної та післядипломної освіти та завідувач кафедрою управління Теліженко О.М.

Під час проведення конкурсу організаційний комітет провів обговорення актуальних питань підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців. Всі учасники конкурсу отримали вичерпну інформацію про умови вступу та навчання в Сумському державному університеті по спеціальності 281 – "Публічне управління та адміністрування" (освітні магістерські програми "Державна служба" та "Адміністративний менеджмент").

Детальніше...

Участь викладачів кафедри управління у IV Європейському конгресі

У кінці квітня викладачі кафедри управління Євдокимова Альона та Мирошниченко Юлія взяли участь у IV Європейському конгресі місцевого самоврядування (м. Краків, Польща), що є платформою для зустрічей лідерів місцевого та регіонального самоврядування, науковців, представників громадських організацій і бізнесу. Організатором Європейського конгресу став Інститут східноєвропейських досліджень, який об’єднав майже 2000 зацікавлених осіб з Центральної та Східної Європи. Загалом під час Конгресу відбулося понад 60 панельних і пленарних дискусій, семінарів, дебатів та презентацій тематичних блоків з фінансів, суспільства, інновацій, економіки, навколишнього середовища та стартапів. Міжнародні експерти та лідери місцевого самоврядування обговорювали актуальні проблеми розвитку місцевих громад, питання підтримки малих і середніх підприємств органами місцевої влади, вплив туризму та культури на регіональний розвиток, та інше.

Детальніше...

Відбувся І Міжнародний Форум “STABICON-2018”

26-го та 27-го квітня в Сумському державному університеті відбувся І Міжнародний Форум “STABICON-2018”, який об’єднав конференції кафедр інституту ННІ ФЕМ та створив майданчик для обговорення актуальних наукових проблем сьогодення.

Перший день роботи Форуму урочисто відкрив проректор з наукової роботи Чорноус Анатолій Миколайович. Завідувач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Мельник Леонід Григорович свого часу заснував конференцію “Economy for Ecology”, яка існувала протягом багато років. Завідувач кафедри управління Теліженко Олександр Михайлович свого часу організував конференцію «Сучасний менеджмент і економічний розвиток». Тепер зусилля обох кафедр об’єднані у форумі “STABICON-systems”, призначення якого – створювати нові можливості для дослідників із різних областей знань обмінюватися досвідом, знаннями та ідеями, набувати контактів та утворювати нові дослідницькі партнерства.

Детальніше...

Підсумки Конкурсу майбутніх керівників

21 березня на базі кафедри управління завершився ІІ етап Конкурсу майбутніх керівників, який щорічно проводиться в СумДУ разом з управлінням освіти і науки Сумської міської ради. Відбір переможців проходив у двох секціях : «Публічне управління» і «Менеджмент». Учні 9-11 класів дванадцяти шкіл міста (понад 70 осіб) представили своє бачення наявних у сучасному суспільстві проблем та запропонували шляхи їх вирішення. Переможцями по секції «Публічне управління» стали: 1 місце – школа 4, 2 місце – школа 26 і 3 місце – школа 27. У секції «Менеджмент» перше місце посіли школярі школи 9,  друге – 7 і третє – 29.

Вітаємо наших переможців та бажаємо втілення розроблених і майбутніх проектів у життя.

Детальніше...

Студентка спеціальності «Менеджмент» - призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Менеджмент природоохоронної діяльності"

27-28 березня в Одеському державному екологічному університеті відбувся заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Менеджмент", спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

Всього на конкурс було подано 48 робіт, авторів найкращих робіт було запрошено на підсумкову науково-практичну конференцію. Серед них опинилась і студентка кафедри управління – магістрант спеціальності «Менеджмент» Ольга Самофалова.

За результатами незалежного рецензування та захисту на підсумковій конференції наукова робота Ольги Самофалової на тему «Природно-ресурсна рента як основа розвитку об’єднаних територіальних громад» була оцінена дипломом III ступеня (науковий керівник – науковий керівник - к.е.н., професор Жулавський А.Ю.).

Більш детально захід висвітлений у відеосюжеті, який доступний за посиланням.

Вітаємо Ольгу та Аркадія Юрійовича із здобутою перемогою!

Детальніше...

Збірна команда «FEMily» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького здобула перемогу у Міжнародній студентській бізнес-грі 

16-17 березня команда «FEMily» Сумського державного університету взяла участь у Міжнародній студентській бізнес-грі «Корпорація ідей 5», яка проходила в Харківському інституті фінансів КНТЕУ. До складу команди увійшли студенти різних спеціальностей Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, а саме: Пономарьова Ганна (гр. Е-51), Іванов Олександр (МК-41), Павленко Дар’я (М-51), Кисіль Анастасія (Ф-61), куратор Євдокимова Альона – к.т.н., старший викладач кафедри управління, заступник директора ННІ ФЕМ з практично-орієнтованої підготовки та інтеграційних зв’язків із замовниками кадрів. В запеклій боротьбі 16 команд за оцінками суддів-практиків команда «FEMily» зайняла 3 місце.

Насичена дводенна програма передбачала презентацію студентських стартапів, вирішення бізнес-кейсів, спілкування з практиками-новаторами, участь в CashFlow, комунікації з іншими студентами та багато іншого. Всі переможці отримали сертифікати та пам’ятні подарунки від організаторів.

Детальніше...

Студентка спеціальності «Менеджмент» - призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У вівторок, 20 березня 2018 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченко відбувся заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика». Всього на конкурс було подано 67 робіт, авторів найкращих 25 робіт було запрошено на підсумкову науково-практичну конференцію. Серед них опинилась і студентка групи М-51 Павленко Дар’я, авторка наукової роботи на тему: «Модернізація державної економічної політики в сфері малого та середнього підприємництва». В запеклій інтелектуальній боротьбі Дар’я виборола диплом III ступеня, представивши своє бачення на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні в контексті досягнення Цілей сталого розвитку. З детальними результатами, текстами наукових робіт та рецензій можна ознайомитись за посиланням.

 Вітаємо Дар’ю Павленко та її наукового керівника, старшого викладача кафедри управління Смоленнікова Д.О. з перемогою в конкурсі та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Детальніше...

Студенти кафедри управління здобули перемогу на Всеукраїнській студентській олімпіаді з "Управління проектами"

Студенти кафедри управління гідно представили Сумський державний університет на Всеукраїнській студентській олімпіаді з "Управління проектами", яка відбулася 15 березня 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. У заключному етапі взяли участь 28 студентів. За результатами олімпіади студенти групи УПм-71 Півень Дарина посіла 2 місце, а Сергієнко Альона отримала грамоту (наукові керівники к.т.н., ст. викл. Євдокимова А.В. та к.е.н., доц. Колосок С.І.). Студентам необхідно було вирішити інтелектуальне та розрахункове завдання, пройти комп’ютерне тестування та виконати завдання в програмних продуктах. Вітаємо з перемогою, бажаємо натхнення і подальшого розвитку!

Детальніше...

Сторінка 1 з 15