Штат кафедри

Навчальні матеріали

Tidy Tools

Add Search

Студентка спеціальності «Менеджмент» - призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Менеджмент природоохоронної діяльності"

27-28 березня в Одеському державному екологічному університеті відбувся заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Менеджмент", спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

Всього на конкурс було подано 48 робіт, авторів найкращих робіт було запрошено на підсумкову науково-практичну конференцію. Серед них опинилась і студентка кафедри управління – магістрант спеціальності «Менеджмент» Ольга Самофалова.

За результатами незалежного рецензування та захисту на підсумковій конференції наукова робота Ольги Самофалової на тему «Природно-ресурсна рента як основа розвитку об’єднаних територіальних громад» була оцінена дипломом III ступеня (науковий керівник – науковий керівник - к.е.н., професор Жулавський А.Ю.).

Більш детально захід висвітлений у відеосюжеті, який доступний за посиланням.

Вітаємо Ольгу та Аркадія Юрійовича із здобутою перемогою!