Штат кафедри

Навчальні матеріали

Tidy Tools

Add Search

Студентка спеціальності «Менеджмент» - призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У вівторок, 20 березня 2018 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченко відбувся заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика». Всього на конкурс було подано 67 робіт, авторів найкращих 25 робіт було запрошено на підсумкову науково-практичну конференцію. Серед них опинилась і студентка групи М-51 Павленко Дар’я, авторка наукової роботи на тему: «Модернізація державної економічної політики в сфері малого та середнього підприємництва». В запеклій інтелектуальній боротьбі Дар’я виборола диплом III ступеня, представивши своє бачення на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні в контексті досягнення Цілей сталого розвитку. З детальними результатами, текстами наукових робіт та рецензій можна ознайомитись за посиланням.

Вітаємо Дар’ю Павленко та її наукового керівника, старшого викладача кафедри управління Смоленнікова Д.О. з перемогою в конкурсі та бажаємо не зупинятись на досягнутому!