Штат кафедри

Tidy Tools

Add Search

Перший крок у науку

25 лютого в конгрес-центрі СумДУ школярі та студенти першого та другого курсу прийняли участь у конференції «Перший крок у науку». Конференція була організована науковим товариством молодих вчених СумДУ (НТСА) для всіх спеціальностей університету. Конференція розпочалась із урочистого привітання проректора СумДУ з наукової роботи напрямом Чорноуса А. М. Директор інституту ФЕМ Васильєва Т. А. провела лекцію-дискусії про роль та призначення науковців в сучасному світі.

Економічний напрям був представлений трьома секціями, з яких одна була англомовна. Серед понад 250 зареєстрованих учасників конференції в сфері економічних наук виступили 35 осіб.

По результатам роботи секцій були нагороджені переможці:

За зайняте І місце:

Бурнакова Валерія – студентка групи ME-71aн/1y;

Соломко Юлія – студентка групи Ф-61;

Кекух Cофія – учениця 10 класу КУ СЗОШ №4

За зайняте ІІ місце:

Зубалій Катерина разом з Загорулько Ириной – учні 10 класу гімназії №1;

Соловей Інна – студентка групи ФС-61а;

Сухомлин Аліна – студентка групи Ф-71а

За зайняте ІІІ місце:

Григоренко Євгенія – студентка групи Е-71;

Хорунжий Артур та Дериземля Максим – студенти коледжу з групи 202-о та 208-е;

Ковалевський Микита – учень 11 класу КУ ССШ №7

Наші щирі вітання та бажання подальших перемог! Ви зробили свій крок у науку, який став успішним!