Літо – для підвищення кваліфікації та міжнародного обміну

Цього літа викладачі кафедри управління разом з колегами прийняли участь в декількох заходах із міжнародної мобільності.

Наприкінці червня, із 26 по 29 червня к.е.н., Ганна Швіндіна разом із аспіранткою кафедри економіки та бізнес-адміністрування Жанною Проніковою, стали учасниками Літньої Школи Докторантів із економіки, менеджменту, управлінню та політики, політичним наукам, праву та публічному адмініструванню, яка відбулась в Сака Манор (Естонія). Лекції провідних вчених, інтенсивні семінари та обмін ідеями відбувались протягом коротких трьох днів в форматі конференції.

Вже з 29 червня по 10 липня к.е.н., ст викладач кафедри управління Каріна Таранюк та д.е.н., проф. кафедри економіки та бізнес-адміністрування Леонід Таранюк успішно пройшли стажування у Міжнародній Бізнес Школі Барселони (ESEI), в Іспанії за тематикою «Experience in preparation of highly qualified personnel, organization of educational process and innovative teaching methods». Дане стажування має на меті посилення знань викладачів із впровадження ефективних інтеграційних методик навчання, подальшу мотивацію у покращенні методик та створенню нових інноваційних ідей в галузі навчання та досліджень.