Участь у міжнародному молодіжному обміні “BeingGreen” в рамках програми “Erasmus+”

У рамках програми “Erasmus+” у період з 02 червня по 11 червня 2017 року співробітник кафедри управління Барабаш Ольга Юріївна та аспірант кафедри фінансів і кредиту Колесник Марина Євгенівна приймали участь у  міжнародному молодіжному обміні “BeingGreen”. Учасниками були  представники з 7 країн: України, Данії, Вірменії, Грузії, Латвії, Греції та Македонії.

Ця зустріч молоді була спрямована на пошук можливих шляхів вирішення актуальних проблем екологічного спрямування, розвиток потенціалу молоді у сфері міжкультурної молодіжної роботи через підвищення поінформованості учасників щодо культурного різноманіття та їх спроможності успішно працювати з міжкультурними молодіжними групами. Крім того, молодіжний обмін був присвячений ефективній молодіжній роботі на європейському та міжнародному рівнях у рамках програми “Erasmus+”.

В програмі заходи відбувся обмін досвідом, воркшопи з екологічної тематики, робота над інтерактивною екологічною акцією для школярів м. Суми, а також екскурсії, національні вечори, інтеграція та спілкування.

Усі учасники молодіжного обміну отримали сертифікати.