Участь освітян СумДУ у форумі «Стабільність через співробітництво» в рамках програми Британської Ради «Активні громадяни» (м. Київ)

З 29 по 30 травня у м.Київ пройшов Форум «Стабільність через співробітництво», який відбувся в рамках програми Британської Ради «Активні громадяни».Сумський державний університет представили заступник директора  ННІ ФЕМ імені Олега Балацького з наукової роботи Швіндіна Ганна Олександрівна (доцент кафедри управління), заступник директора ННІ ФЕМ імені Олега Балацького з методичної роботи Котенко Наталія Вікторівна (доцент кафедри фінансів і кредиту), Костель Микола Васильович (доцент кафедри фінансів і кредиту), та координатор програми «Активні Громадяни»у СумДУДарина Леус (старший викладач кафедри фінансів і кредиту ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького).

Протягом двох днів більше ніж 200 учасників різних навчальних закладів, громадських організацій, представників бізнесу та державних установ обмінювались досвідом з проведення проектів, спрямованих на громадський розвиток на посилення громадської активності в суспільстві, в сфері розвитку освіти тощо. Своїми враженнями про розвиток та здобутки програми «Активні громадяни» поділились посол Великої Британії Джудіт Гофф, та директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс. Серед здобутків програми було відзначено, що Сумський державний університет поки є єдиним університетом – партнером програми, в якому успішно був реалізований Пітчинг проектів за підтримки Британської Ради в Україні. Також в рамках форуму було анонсовано створення Асоціації Активних громадян.  «З-поміж 13 партнерів програми «Активні Громадяни», які були відібрані за результатами участі у програмі та  стануть засновниками даної Асоціації, СумДУ є єдиним університетом. Це безумовно свідчить про визнання нашого внеску у розвиток програми та розширення можливостей для подальшої співпраці з Британською Радою» - зазначила координатор програми «Активні Громадяни» в СумДУ Дарина Леус.