Перемога на конкурсі наукових робіт-стартапів!

30 травня 2017 року на базі Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова відбулась підсумкова конференція Міжрегіонального конкурсу наукових робіт-стартапів «Розумні регіони, місто та навчальний заклад задля життя і розвитку громади» в межах українсько-швейцарської програми EGAP «Електронне врядування задля прозорості влади та участі громади». На конкурсі представляли свої стартапи команди з Одеської, Сумської та Вінницької областей.

Переможцем конкурсу в номінації «Інновації в логістиці та процесах техніко-технологічного забезпечення е-врядування і е-демократії» стала студентка кафедри управління Сидоренко Л. М. з проектом «Єдине вікно ЦНАП для людей з особливими потребами». За результатами конкурсу вона отримала фінансування на реалізацію свого проекту.

Також, схвальну оцінку від представників журі отримав проект «Система контролю власного навчання E-Study Book», який підготувала команда у складі студентів кафедри управління: Бардак В. В., Шульга К. О. та Яременко О. І.

Проекти були підготовлені під керівництвом к.е.н., доцента кафедри управління Колосок С. І.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!