Участь викладачів кафедри у міжнародному проекті

Доцент кафедри управління Древаль Ольга Юріївна та старший викладач Шевченко Тетяна Іванівна з 26.04.17 по 27.04.17 відвідали Прешовський університет (м. Прешов, Словаччина).

Викладачі приймали участь в заключній конференції в рамках словацько-українського міжнародного проекту «Аналіз та оцінка навколишнього середовища в прикордонних районах Словаччина – Україна для забезпечення сталого розвитку території», що фінансується грантом Норвегії та державним бюджетом Словацької Республіки.

Партнерами проекту є: Прешовський університет (Словаччина), Закарпатська обласна організація Всеукраїнської Екологічної Ліги (Україна), IDN Research (Норвегія) та Сумський державний університет.

В рамках засідання словацько-української робочої групи було обговорено можливості співпраці у напрямку спільних публікацій у журналах з високими наукометричними показниками, виконання спільних міжнародних наукових проектів за європейськими програмами та ін.

На конференції було презентовано Сумський державний університет та представлено доповідь за результатами наукових досліджень, проведених  на базі лабораторії соціально-економічних досліджень кафедри управління. За результатами участі у заході було набуто нові контакти, які безумовно будуть сприяти розвитку міжнародних зв’язків кафедри управління.