Студенти Інституту ФЕМ СумДУ пройшли короткострокове стажування на ДП «Антонов» та відвідали перше в Україні інноваційне місто –UNIT.City

26 квітня 2017 року студенти Інституту ФЕМ СумДУ відвідали м. Київ, де пройшли короткострокове стажування на ДП «Антонов» з тематичною екскурсією та завітали до першого в Україні інноваційного міста – UNIT.City.

В заході взяли участь 13 представників Інституту ФЕМ, серед яких організатори – викладачі кафедри управління Мішеніна Г.А, Матвєєва Ю.А. та 11 студентів різних спеціальностей.

Тематичну екскурсію на ДП «Антонов» провела завідуюча Народним музеєм ДП «Антонов» Івасенко Любов Євгенівна, яка ознайомила студентів з роботою підприємства та організувала зустріч з його провідними спеціалістами. Учасники заходу відвідали зали проектування, випробовувальні лабораторії, виробничі цехи, музей підприємства.

Інженер-конструктор І-ї категорії  – Воропаєв Єгор Анатолійович розповів про різноманітні випробовування в аеродинамічній трубі - комплекс «АТ - 1», що забезпечує повний цикл робіт з аеродинамічного експерименту – від проектування моделей та розробок експериментального обладнання до проведення випробувань, видачі рекомендацій та висновків.

Заступник начальника відділу комп’ютерних інформаційних технологій - Пугач Ігор Борисович провів презентацію інформаційно-програмного комплексу ДП «Антонов», розповів про особливості системи проектування літаків та продемонстрував можливості програми 3D-моделювання в сфері літакобудування.

На виробництві учасники відвідин отримали можливість ознайомитися з роботою складального цеху, де сьогодні виготовляються екземпляри регіональних реактивних літаків сімейства Ан-148 і Ан-158 та ін .

На зустріч із студентами завітав радник президента ДП «Антонов», Заслужений льотчик-випробувач, герой України, к.т.н. - Олександр Васильович Галуненко, який розповів про свій професійний шлях, про складну та важливу роботу всього колективу, що створює літаки, а також подарував всім запрошеним екземпляр книги «От мечты до «МРИИ и не только…» з власним автографом. В кінці відвідин всі учасники отримали відповідні сертифікати про проходження стажування на ДП «Антонов».

Також у м. Київ студенти завітали до першого інноваційного міста України - UNIT.City. UNIT.City - це місто в місті, потенційне місце осередку креативної економіки країни. Територія з її будівлями і декоративними елементами нагадує знамениті кампуси Google, Apple і інших кремнієвих гігантів.

До складу даного інноваційного кластерувходить UNIT Factory (Ukrainian National IT Factory) -  єдиний в Україні навчальний заклад, що працює за стандартами інноваційної французької Школи 42.В UNITFactory навчають програмувати, працювати в команді та знаходити неординарні рішення.

Представник UNITFactory разом із студенткою цього навчального закладу погодилися провести екскурсію, поділитися власним досвідом із студентами. Студенти відвідали бізнес-кампус, спортивний комплекс, школу програмування UNIT.Factory та пообідали в UNIT.cafe.

Представники Інституту ФЕМ СумДУ висловлюють свою вдячність за допомогу в організації навчально-тематичної екскурсії керівнику прес-служби ДП Антонов Трофимчук Оксані Юріївні та всім хто посприяв здійсненню цього заходу.

Детально про ДП «Антонов»

Детально про UNIT.City