Стажування тренерів з електронного урядування та електронної демократії

Протягом 10-14 квітня 2017 р. в м. Києві в рамках програми EGAP спільно з Державним агентством з питань електронного урядування України, Національною академією державного управління при Президентові України та Фондом Східна Європа було проведено тренінг з електронного урядування та електронної демократії, учасниками якого стали експерти з громадських організацій, органів місцевого самоврядування та навчальних закладів з різних міст України. Сумський державний університет представляла доцент кафедри управління Світлана Колосок.

В програму тренінгу входили лекції з основ електронного урядування та е-демократії, захисту інформації в системах е-урядування та електронного документообігу в публічному управлінні, е-взаємодії та реінжинірингу адміністративних процесів в органах публічної влади, електронної ідентифікації, електронного цифрового підпису та паспортів у формі ID-карток.

Завершився тренінг спілкуванням з головою Державного агентства з питань електронного урядування України Олександром Риженком, який окреслив задачі, що стоять перед органами державного управління, громадськими організаціями з впровадження електронного врядування. О. Риженко вручив сертифікати учасникам тренінгу та побажав успішної роботи в якості тренерів.