Триває on-line кокурс   «ОЧИМА МАЙБУТНЬОГО МЕНЕДЖЕРА: КРЕАТИВНІ ПІДХОДИ ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНОЇ СИТУАЦІЇ ».

Продовжено кінцевий термін подачі творчих робіт до 10 травня.

Нагадуємо, кафедра управління ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету спільно з Управлінням освіти і науки Сумської міської ради проводять он-лайн конкурс «Очима майбутнього менеджера: креативні підходи до вирішення проблемної ситуації», в якому можуть взяти участь учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Суми. Учасники розкривають у творчих доробках своє бачення щодо вирішення проблемної ситуації та представляють його у вигляді відеоролика. Тривалість відеоролика до 3-х хвилин. Відеоролики мають бути завантажені на сервіс youtube.com, а посилання на них надіслано до 16 квітня 2017 (включно) на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .". Переможці отримують грошові призи.