Стажування молоді в органах місцевого самоврядування

31 березня 2017 р. стартувало чергове стажування молоді в органах місцевого самоврядування, яке проходить за підтримки відділу у справах молоді і спорту Сумської міської ради. Цього року кількість бажаючих пройти стажування є рекордною і становить 70 осіб: студенти університетів Сумської області, лідери студентського самоврядування, члени молодіжних організацій.

Планом заходів передбачається проведення різноманітних тренінгів, участь в апаратних нарадах при міському голові, відвідування сесій Сумської міської ради.

В установчій зустрічі з учасниками стажування взяв участь завідувач кафедрою управління Теліженко О.М., який проінформував присутніх про систему підготовки фахівців зі спеціальності «Публічне управління і адміністрування» для органів державного управління та місцевого самоврядування, яка діє в СумДУ.

Правила прийому

Перелік конкурсних предметів

Інформація про спеціальність «Публічне управління і адміністрування»

Подробиці стажування