Участь у  ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Управління проектами"

14 – 15 березня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова було проведено ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Управління проектами". В олімпіаді прийняли участь 37 студентів з шістнадцяти  вищих навчальних закладів України.

Сумський державний університет на олімпіаді представляли студенти групи УП.м-61 Кочубей Олександр, Біленко  Валерія та Терещенко Юлія під керівництвом к.е.н., доц. кафедри управління Колосок С.І. та к.т.н., ст. викладача кафедри управління Євдокимової А. В.

За результатами ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Управління проектами" Кочубей Олександр отримав перемогу в номінації "Кращий в методології управління проектами".

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!