On-line конкурс

«ОЧИМА МАЙБУТНЬОГО МЕНЕДЖЕРА: КРЕАТИВНІ ПІДХОДИ ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНОЇ СИТУАЦІЇ»

Управління освіти і науки Сумської міської ради та кафедра управління ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету оголошують он-лайн конкурс «Очима майбутнього менеджера: креативні підходи до вирішення проблемної ситуації», в якому можуть взяти участь учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Суми.

Учасники розкривають у творчих доробках своє бачення щодо вирішення проблемної ситуації та представляютьйого у вигляді відеоролику.

Тривалість відеоролика до 3-х хвилин.

Відеоролики мають бути завантажені на сервіс youtube.com, а посилання на них надіслано до 16 квітня 2017 (включно) на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .".

Більше інформації в прикріпленому файлі