«Школа майбутніх керівників» кафедри управління ННІ ФЕМ

21 та 28 січня на базі кафедри управління ННІ ФЕМ спільно з Управлінням освіти та науки Сумської міської ради було організовано «Школу майбутніх керівників» для учнів 9-11 класів.

21 січня відбувся перший етап, на якому старшокласники прийняли участь у тренінгах за секціями "Менеджмент" та "Публічне управління і адміністрування".

28 січня відбувся заключний етап «Школи майбутніх керівників», на якому учні презентували результати конкурсних проектів за двома секціями: «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування».

За оцінкою журі в секції «Менежмент»  переможцем стала команда сумської спеціалізованої школи I-IIIступенів №10, друге місце - ССШ №9, а третє - ССШ №7.

В секції «Публічне управління та адміністрування» 1 місце отримала команда школи №24, 2 місце - команда школи №6, 3 місце - команда школи №22.

Всі учні отримали сертифікат учасника «Школи майбутніх керівників», переможці – дипломи та цінні подарунки.