Штат кафедри

Наші послуги

Навчальні матеріали

Tidy Tools

Add Search

Перемикач мов

21 січня відкрила свої двері для абітурієнтів «Школа майбутніх керівників»

Кафедра управління Інституту ФЕМ спільно з управлінням освіти і науки Сумської міської ради організували та провели 21 січня 2017 року перший тур «Школи майбутніх керівників».

Відкриття школи розпочалося з привітального слова завідувача кафедри управління, д.е.н., проф., Теліженка О.М.

В цьому році «Школа майбутніх керівників» стартувала в новому форматі - для абітурієнтів було організовано 2 секції: "Менеджмент" та "Публічне управління і адміністрування". До кожної з секцій завітали почесні гості: випускниця Інституту ФЕМ, співвласник та директор рекламної агенції "VIP Media group" бізнес-тренер Шатава Юлія Львовна, випускник СумДУ, власник та директор магазину karapuzov.com.ua Самір Грицків, секретар Сумської міської ради Баранов Андрій Володимирович, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Антоненко Андрій Геннадійович.

У «Школі майбутніх керівників» взяли участь представники більше 13 шкіл, близько 90 учасників.

Куратор школи:Тимченко Ірина Олександрівна.

Тренери школи за секцією «Менеджмент»: Валенкевич Лариса ПетрівнаШвіндіна Ганна ОлександрівнаСмоленніков Денис ОлеговичЄвдокимова Альона ВікторівнаГуменний Миколай Вікторович. Тренери школи за секцією «Публічне управління та адміністрування»: Опанасюк Юлія Анатоліївна, Колосок Світлана Іванівна.

«Школа майбутніх керівників» триває. 28 січня відбудеться другий етап, на якому учні представлять свої командні роботи, а ми побачимо ще більше цікавих фото з переможцями «Школи майбутніх керівників».

Бажаємо успіху учасникам та організаторам школи!