Перший крок у науку

11 грудня 2016 року на базі Сумського державного університету пройшла наукова конференція для школярів та студентів першого та другого курсів «Перший крок у науку». В секції «Суспільство. Економіка. Управління», підсекції ННІ ФЕМ імені Олега Балацького «Управління соціальними та бізнес-проектами» було заслухано доповіді як школярів, так і студентів. За підсумками голосування Король Аліна Олександрівна, студентка ІІ-го курсу спеціальності «Міжнародна Економіка», із темою доповіді «Supply and demand in the labor market» зайняла ІІІ місце. ІІ місце посіла Третяк Тетяна Володимирівна, студентка І-го курсу спеціальності «Менеджмент», з доповіддю «Управління конфліктами в трудовому колективі».

Переможцем підсекції стала школярка дев’ятого класу Олександрівської гімназії Федотова Анастасія Олегівна, із соціально важливою темою «Проблема «невидимості» людей із обмеженими можливостями». Після доповідей була проведена ділова гра, яка дозволила всім учасникам познайомитись один з одним та розпочати наукову дискусію. В цілому учасники секції були задоволені заходом та залишили позитивні думки. Усі учасники нагороджені подякою за активну участь та якісно підготовлені доповіді, а переможці – грамотами і цінними подарунками. Вітаємо переможців і всіх учасників бажаємо, щоб «Перший крок у науку» став першим кроком на шляху наукових здобутків. Успіхів!