У СумДУ відкрито Лабораторію ідей

18 листопада в Сумському державному університеті відбулося офіційне відкриття креативного навчального простору під назвою «Лабораторія ідей».

Задум створення такої аудиторії виник у завідувача кафедри управління Олександра Теліженка давно. Цей навчально-науковий центр необхідний для реалізації нового підходу до організації освітнього процесу — запровадження міждисциплінарної підготовки студентів різних спеціальностей шляхом створення проектних груп, апробації активних методів навчання.

Відкриття Лабораторії ідей є одним із ключових елементів виконання дворічного гранту SCOPES IZ74Z0_160564 «Підвищення енергетичної безпеки шляхом швейцарсько-українсько-естонського інституційного партнерства», що фінансується Швейцарським національним науковим фондом. Аудиторія оснащена сучасною мультимедійною дошкою, 3D-принтером, документ-камерою, оргтехнікою, сучасними ноутбуками та іншим обладнанням, яке застосовується як в начальному процесі, так і для наукової та проектної роботи.

До креативного оформлення Лабораторії ідей долучилися студенти навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, зокрема слухачі магістерської програми «Управління проектами».

В Лабораторії ідей відбуватиметься підготовка студентських міждисциплінарних груп, проходитимуть різноманітні тренінги та семінари. Вже з жовтня тут ведуться заняття з підвищення кваліфікації викладачів за програмою «Активні методи навчання», проводяться тренінги для школярів тощо.

Лабораторія відкрита для обговорення бізнес-ідей, підготовки до конкурсів наукових робіт, студентських пітчингів соціально-економічної та екологічної спрямованості та інших проектів.