Cтуденти кафедри управління взяли участь у Відкритому конкурсі проектів

1 листопада у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся V Відкритий конкурс проектів в рамках відзначення міжнародного дня «Проектного менеджера». За результатами 1-го етапу конкурсу до фіналу було відібрано 4 проекти студентів СумДУ під керівництвом к.т.н., старшого викладача кафедри управління Євдокимової А.В., а саме Войтенко Аліни, Миронченко Владислава, Шульги Катерини та Кочубея Олександра.

У фіналі конкурсу взяли участь 23 конкурсанти з 7 навчальних закладів: Одеський національний політехнічний університет, Національна академія державного управління при Президентові України, Сумський державний університет, Київський національний університет будівництва та архітектури, НУ «Львівська політехніка», Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ Університет банківської справи, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

За результатами фіналу Войтенко Аліна з проектом «Створення мобільного додатку «Юридичний калькулятор»» посіла ІІІ місце. Всі учасники конкурсу отримали сертифікати.

Вітаємо Аліну та бажаємо подальших успіхів!