Студентка кафедри навчається в Італії

У рамках програми Еразмус+КА1 студентка кафедри управління Перепека Євгенія отримала унікальну можливість навчатись в Італії протягом осіннього семестру 2016/2017 навчального року.

Програма Еrasmus+КА1, за якою було здобуто стипендію, передбачає включене навчання в Сумському державному університеті та університеті Фоджия – провідному вищому навчальному закладі регіону Апулія.
Університет Фоджиї був заснований у 1999 році та вже на сьогоднішній день налічує 6 факультетів, 16 бакалаврських та 15 магістерських програм. З 2014 року університет Фоджиї бере участь у програмах Erasmus+.

Участь у програмі Еrasmus+КА1 це чудова можливість отримати нові знання, досвід і розширити кругозір учасників. Крім того учасники мають можливість не тільки поглиблювати свої знання в галузі економіки, а й також мають шанс досконало ознайомитися з традиціями та культурою країни, удосконалити іноземну мову і просто з задоволенням провести час, спілкуючись зі студентами з різних країн.