Другий випуск слухачів курсів управителів багатоквартирних будинків в СумДУ

management_course_2

26 квітня відбувся другий випуск слухачів курсів управителів багатоквартирних будинків, що проводяться Центром професійного та післядипломної освіти СумДУ спільно з кафедрою управління університету. Група слухачів з 11 осіб отримала свідоцтва державного зразка про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Протягом 10 робочих днів (або 42 години занять) слухачі вивчали енергоменеджмент багатоквартирного будинку, досудову роботу з неплатниками, правові аспекти управління багатоквартирним будинком, механізм формування тарифу, фінансово економічні основи роботи керуючого.

Чекаємо на наступні набори на курси всіх зацікавлених осіб: голів і членів ОСББ, будинкових комітетів, працівників приватних обслуговуючих підприємств, мерії, громадських активістів.

Курси управителів будинків в СумДУ будуть проходити на постійній основі.

group_photo student_photo