Перемога у конкурсі студентських наукових робіт

2013-03-13 diplom - small2013-03-13 -small13 березня 2013 року на базі Харківського національного економічного університету (ХНЕУ) студенти ФЕМ СумДУ спеціальностей «Адміністративний менеджмент» Мельник Ольга Володимирівна та «Менеджмент організацій і адміністрування» Корнієнко Аліна Володимирівна (науковий керівник: заступник завідувача кафедри управління, к.е.н., доцент Грищенко Вадим Федорович) за результатами незалежного рецензування та прилюдного захисту комплексної науково-дослідної роботи на пленарному засіданні Галузевої конкурсної комісії в рамках науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Менеджмент» вибороли перше місце та отримали диплом першого ступеня.

Кафедра управління вітає Мельник Ольгу та Корнієнко Аліну та бажає подальших успіхів у науковій діяльності