Студенти кафедри управління – фіналісти конкурсу «CFA Institute Research Challenge 2012-2013»

cfa photo_1Студенти четвертого курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Шкурко Юлія, Фащук Юлія та Гузенко Дар’я на чолі з керівником, заступником декана ФЕМ з виховної роботи та гуманітарних питань Смоленніковим Д.О., стали фіналістами конкурсу інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge 2012-2013». «CFA Institute Research Challenge» – це міжнародний конкурс наукових робіт, метою якого є розвиток аналітичних, оціночних та презентаційних навичок студентів, перейняття досвіду провідних експертів в галузі фінансової аналітики. Цього року в конкурсі приймає участь майже 3500 студентів з 750 університетів у 55 країнах світу.

Зміст конкурсу полягає у написанні та презентації командами-учасницями інвестиційного звіту по одній з провідних публічних компаній України, усі етапи змагання проходить виключно англійською мовою. Для участі в основному етапі конкурсу необхідно було пройти відбір, зміст якого полягав в аналізі ринку зернових України. Успішно виконали завдання команди лише 25 вищих навчальних закладів, серед яких і команда Сумського державного університет.

30 жовтня 2012 року в Києві відбулось офіційне відкриття конкурсу «CFA Institute Research Challenge 2012-2013», на яковому командам-учасницям було презентовано об’єкт дослідження – компанію «Kernel», один із лідерів агробізнесу України. Єгор Самусенко, менеджер по зв’язкам з інвесторами, презентував компанію та відповів на запитання майбутніх фінансових аналітиків.

Протягом листопада та грудня команди 25 провідних ВНЗ України готували свої наукові роботи, і лише на початку лютого компетентне журі визначилось з ТОП-10 команд. Серед ВНЗ-фіналістів опинились Київський національний торгівельно-економічний університет, Київська школа економіки, Національний університет Податкової служби України, Чернігівський державний технологічний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний економічний університет, Київський національній економічний університет, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Сумський державний університет.

21 лютого 2013 року в Києві відбувся захист робіт фіналістів конкурсу. Підсумковий бал, за яким визначали чотири найкращих команди, складався з двох оцінок – за письмовий звіт та презентацію звіту, включаючи відповіді на запитання експертів. В результаті фінальну стадію пройшли команди Київського національного економічного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київської школи економіки та Сумського державного університету. За правилами конкурсу, лише дві українські команди виходять до світового фіналу «CFA Institute Research Challenge». За результатами повторних презентацій звіту, до участі в ньому були відібрані команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київської школи економіки.

В цілому команда Сумського державного університету показала один із найкращих результатів серед регіональних ВНЗ України за весь час проведення «CFA Institute Research Challenge» в Україні. Вітаємо дівчат та бажаємо максимально використати набуті знання та навички у майбутньому професійному житті.

Більш детально про «CFA Institute Research Challenge» можна прочитати на офіційній сторінці конкурсу: http://challenge.cfaukraine.org/cfa certif_1cfa certif_2cfa certif_3