Студенти кафедри управління перемогли у міжвузівській олімпіаді в м. Курськ

diploma kursk 1

23 березня у Південно-Західному державному університеті (м. Курськ, Росія) пройшла IV Міжвузівська студентська олімпіада «Актуальні проблеми управління соціально-економічним розвитком в умовах кризи». Участь в олімпіаді взяла команда «SMART» (керівник Смоленніков Д.О.) у складі студентів спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Дар’ї Гузенко, Юлії Фащук та Юлії Шкурко.
Олімпіада проходила в три етапи. В першому етапі команди презентували себе, кафедру, факультет та університет. Другий етап, «Директор», був конкурсом капітанів. Кожен представник команд грав роль підприємця і залежно від економічної ситуації повинен був приймати рішення з управління підприємством, щоб якомога довше протриматися на ринку. Студенти вирішували складні завдання, пропонуючи оригінальні ідеї та нові шляхи вирішення економічних проблем в умовах кризи. Третій етап олімпіади - «Домашнє завдання».

Команди повинні були представити проекти своїх досліджень. Майбутні фахівці торкнулися актуальних тем сучасності: перспективи працевлаштування, безробіття, газифікації сільських районів, фальсифікація товарів, а також проблеми екології та збереження історичних традицій і вигляду рідного міста. У своїх проектах учасники представляли увазі глядачів системне узагальнення теоретичних даних, проводили глибокий аналіз статистики, висували пропозиції щодо вирішення піднятих ними проблем. Команда «SMART» Сумського державного університету торкнулася проблем управління твердими побутовими відходами з полімерів.
Окрім участі в олімпіаді студенти СумДУ мали можливість відвідати святі місця Курської області – монастир Корінна пустинь.
Участь наших студентів у цій олімпіаді стала можливою завдяки тісної співпраці Сумського державного університету та Південно-Західного державного університету м. Курськ.