Штат кафедри

Наші послуги

Навчальні матеріали

Tidy Tools

Add Search

Перемикач мов

Дізнатися про спеціальності

  1. Публічне управління та адміністрування
  2. Адміністративний менеджмент
  3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!
Кафедра управління прийняла участь у конференції щодо питань децентралізації влади в Україні

 1 листопада 2017 року завідувач кафедри управління д.е.н., професор Теліженко О.М. та доцент кафедри управління к.е.н., доцент Павленко О.О. прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Децентралізація влади в Україні: виклики та можливості для громад міст обласного значення», яка проходила на базі Полтавської державної аграрної академії.   

Захід проводився в межах спільної реалізації Полтавським обласним благодійним фондом «Фонд розвитку громад «Ініциатива» та Центром політико-правових реформ проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ», який фінансується Програмою МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

За результатами участі у конференції були налагоджені науково-практичні контакти між кафедрою публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії та кафедрою управління Сумського державного університету, яка займається підготовкою бакалаврів та магістрів з публічного управління та адміністрування.