Кафедра управління прийняла участь у конференції щодо питань децентралізації влади в Україні

1 листопада 2017 року завідувач кафедри управління д.е.н., професор Теліженко О.М. та доцент кафедри управління к.е.н., доцент Павленко О.О. прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Децентралізація влади в Україні: виклики та можливості для громад міст обласного значення», яка проходила на базі Полтавської державної аграрної академії.

Захід проводився в межах спільної реалізації Полтавським обласним благодійним фондом «Фонд розвитку громад «Ініциатива» та Центром політико-правових реформ проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ», який фінансується Програмою МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

За результатами участі у конференції були налагоджені науково-практичні контакти між кафедрою публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії та кафедрою управління Сумського державного університету, яка займається підготовкою бакалаврів та магістрів з публічного управління та адміністрування.