Штат кафедри

3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!

Студентка кафедри управління, навчаючись за програмою обміну в Китаї, продовжує перемагати на рідних теренах!

Студентка кафедри управління, Пащенко Яна, взяла участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі «ЗміниТИ майбутнє», який проведено було на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка. Нею було підготовлено проект із сталого розвитку міста під керівництвом доц. кафедри Швіндіної Г.О.

Минулого тижня, 27-го квітня, стало відомо, що робота нашої студентки зайняла друге місце, а студентка виграла цінний приз! Наразі Пащенко Яна навчається в Китаї за програмою міжнародного обміну, але не втрачає зв’язку із кафедрою та викладачами, жваво включається у наукову та публікаційну діяльність кафедри.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!