Штат кафедри

3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!

Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Менеджмент» у 2017 році.

23 березня 2017 року на базі Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна) студент Науково-навчального інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького (Сумський державний університет), спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», групи М-31/1у, Юла Юрій Станіславович (автори роботи: студенти групи М-31/1у Самофалова Ольга Андріївна та Юла Юрій Станіславович; наукові керівники: заступник завідувача кафедри управління, к.е.н., доцент Грищенко Вадим Федорович та к.е.н., ст. викладач кафедри управління Грищенко Ірина Володимирівна) за результатами незалежного рецензування та прилюдного захисту науково-дослідних робіт на засіданні Галузевої конкурсної комісії в рамках науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Менеджмент» виборов перше місце і отримав диплом першого ступеня.

Вітання переможцям та їх науковим керівникам!