Штат кафедри

3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!

В Лабораторії ідей СумДУ відбувся «Пітчинг студентських ідей»

23 грудня в Лабораторії ідей Сумського державного університету в рамках виконання гранту SCOPES IZ74Z0_160564 «Підвищення енергетичної безпеки шляхом швейцарсько-українсько-естонського інституційного партнерства» проведено «Пітчинг студентських ідей». У заході взяли участь 16 студентських команд з ННІ ФЕМ, ТЕСЕТ, ННІ права, ННІ БТ «УАБС», які презентували власні розробки з вирішення актуальних соціально-економічних, енергетичних та екологічних проблем. Оцінювало проекти незалежне журі, до складу якого увійшли викладачі НТУ «ХПІ» Томашевський Р.С., Козіна О.А., Макаров В.О., Ведь О.В. та СумДУ Сапожніков С.В. і Костюченко Н.М. Участь в обговоренні проектів брали не лише члени журі, але й присутні експерти та студенти.

Переможцями стали: 1 місце – проект «Еко-дім» (Сухоставець Дар’я, ТЕСЕТ), 2 місце між собою розділили проект «Веломобіль» (Кочубей Олександр, ННІ ФЕМ) та проект «СумДУ в 3Д» (Миронченко Владислав, ННІ ФЕМ), 3 місце – проект «Еко-сумка» (Євтушенко Вікторія, ННІ ФЕМ), проект «Мобільна система безпілотної тепловізійної діагностики» (Денисенко Тарас, ТЕСЕТ), проект «Юридичний калькулятор» (Войтенко Аліна, ННІ ФЕМ) та проект «SMART-буккросинг» (Біленко В.О., ННІ ФЕМ).

Проведений «Пітчинг студентських ідей» є прикладом позитивного синергетичного ефекту роботи проектно-орієнтованих груп для вирішення багатофункціональних задач. Що відповідає стратегічному напряму вдосконалення якості навчального процесу, затвердженого вченою радою Сумського державного університету з питання «Стан практично-орієнтованої підготовки студентів університету та заходи щодо її поліпшення» від 19 лютого 2015 р.