Тренінг «team-building» як інструмент профорієнтаційної роботи

training_team-building_2016_ua

9 жовтня 2016 року під час загальноуніверситетських заходів до Дня відкритих дверей кафедрою управління були проведені планові профорієнтаційні заходи. Зокрема, було організовано тренінг з team-building, в якому взяли участь учні 9-11 класів Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області.

Тренінг пройшов у формі гри під керівництвом тренера к.т.н., старшого викладача кафедри управління Євдокимової А.В. та асистентів – студентів гр. УП.м-61 Біленко Валерії, Свердун Олени та Шульги Катерини і викликав неабияку зацікавленість з боку учнів. Мета заходу – виявити управлінські здібності та лідерські якості серед учасників.

За результатами зустрічі була досягнута домовленість із заступником директора школи з виховної роботи Торбою Дмитром Володимировичем про розширення співпраці між кафедрою управління та Миколаївською спеціалізованою школою. Учні отримали запрошення взяти участь у роботі Школи майбутніх керівників, яка щорічно проводиться кафедрою управління.

Тренінг допомогли організувати співробітники кафедри управління Тимченко І.О., Кубатко В.В., Опанасюк Ю.А.