Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт ПРООН

victory_in_the_All-Ukrainian_student_research_paper_contest_by_UNDP_ua

30 червня 2016 р. за результатами оцінювання конкурсної комісії робота студента гр. АМ.м-51 Борщова Владислава Васильовича отримала 2 місце у V Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з тематичного напрямку "Сталий розвиток за участі місцевих громад".

Конкурс наукових робіт проводився Освітньою мережею зі сталого місцевого розвитку за сприяння спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ". У конкурсному відборі взяли участь студенти з різних університетів України – членів Освітньої мережі зі сталого місцевого розвитку, ВНЗ-партнерів проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Борощов В.В. виборов призове місце в конкурсі з роботою "Аналіз ефективності впровадження системи електронного урядування в Україні на прикладі "Єдиної системи місцевих петицій міста Суми" під керівництвом к.е.н., старшого викладача кафедри управління Колосок Світлани Іванівни.

Також, за результатами конкурсу, можливість публікації у збірнику студентських наукових праць ВНЗ-партнерів проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" отримала робота студентки групи Е-41 Гайтини Марії на тему "Економічні інструменти "озеленення" транспорту місцевих громад" під керівництвом д.е.н., проф., завідувача кафедри економіки та бізнес-адміністрування Мельника Леоніда Григоровича та к.е.н., доц., доцента кафедри економіки та бізнес-адміністрування Маценка Олександра Михайловича.

Вітаємо переможців!

Бажаємо подальших успіхів!