Штат кафедри

Наші послуги

Навчальні матеріали

Tidy Tools

Add Search

Перемикач мов

Дізнатися про спеціальності

  1. Публічне управління та адміністрування
  2. Адміністративний менеджмент
  3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!




УЧАСТЬ В РОБОТІ МОВНИХ ЛІТНІХ ТАБОРІВ

summer_language_camps_for_pupils_of_sumy_schools_2016_ua

Викладачі Інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького приймають участь в роботі Мовних літніх таборів. Першими стартували викладачі кафедри управління. 8 червня Мельник О.В. англійською мовою спілкувалася зі школярами 7-8 класів загальноосвітньої школи № 20, а 9 червня - з учнями 5-7 класів загальноосвітньої школи №29. Заняття проходило у формі тренінгу, під час якого учні ознайомилися з основними економічними професіями. На базі експрес-тестування було виявлено взаємозв’язок між особистими якостями учнів та їх схильностями до певних економічних спеціальностей.

Після завершення міні-тренінгу естафету підхопили викладачі кафедри фінансів і кредиту, економіки та бізнес-адміністрування разом з працівниками Бібліотечно-інформаційного центру СумДУ. Вони розповіли учням про Сумський державний університет, Інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького та провели цікаву екскурсію.

З 8 по 16 червня тренінги англійською мовою, що знайомлять з економічними спеціальностями, викладачі Інституту ФЕМ імені Олега Балацького проведуть на базі загальноосвітніх шкіл м. Суми та СумДУ.

summer_language_camps_for_pupils_of_sumy_schools_en summer_language_camps_for_pupils_of_sumy_schools_en summer_language_camps_for_pupils_of_sumy_schools_en summer_language_camps_for_pupils_of_sumy_schools_en summer_language_camps_for_pupils_of_sumy_schools_en summer_language_camps_for_pupils_of_sumy_schools_en summer_language_camps_for_pupils_of_sumy_schools_en