УЧАСТЬ В РОБОТІ МОВНИХ ЛІТНІХ ТАБОРІВ

summer_language_camps_for_pupils_of_sumy_schools_2016_ua

Викладачі Інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького приймають участь в роботі Мовних літніх таборів. Першими стартували викладачі кафедри управління. 8 червня Мельник О.В. англійською мовою спілкувалася зі школярами 7-8 класів загальноосвітньої школи № 20, а 9 червня - з учнями 5-7 класів загальноосвітньої школи №29. Заняття проходило у формі тренінгу, під час якого учні ознайомилися з основними економічними професіями. На базі експрес-тестування було виявлено взаємозв’язок між особистими якостями учнів та їх схильностями до певних економічних спеціальностей.

Після завершення міні-тренінгу естафету підхопили викладачі кафедри фінансів і кредиту, економіки та бізнес-адміністрування разом з працівниками Бібліотечно-інформаційного центру СумДУ. Вони розповіли учням про Сумський державний університет, Інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького та провели цікаву екскурсію.

З 8 по 16 червня тренінги англійською мовою, що знайомлять з економічними спеціальностями, викладачі Інституту ФЕМ імені Олега Балацького проведуть на базі загальноосвітніх шкіл м. Суми та СумДУ.