Штат кафедри

Наші послуги

Навчальні матеріали

Tidy Tools

Add Search

Перемикач мов

Дізнатися про спеціальності

  1. Публічне управління та адміністрування
  2. Адміністративний менеджмент
  3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!
Англомовна ділова гра «Evaluation of product competitiveness» з учнями 10 класу

evaluation_of_product_competitiveness_2016

9 червня викладачі кафедри управління Інституту ФЕМ імені Олега Балацького СумДУ Мирошниченко Ю.О. та Матвєєва Ю.А. провели в Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка англомовну ділову гру «Оцінка конкурентоспроможності товару» в рамках літніх мовних таборів.

В процесі ділової гри учні виступили у ролі експертів, які визначали конкурентоспроможність товару. Приємним сюрпризом для школярів став той факт, що об’єктом оцінювання був шоколад.

В результаті проведення ділової гри школярі отримали теоретичні знання з управління конкурентоспроможності товару та практичні навички використання експертного методу. Крім того ділова гра проходила в смачно-позитивній атмосфері. Адже шоколад стимулює розумову активність та підвищує настрій.

Представники Інституту ФЕМ імені Олега Балацького бажають учням успіху у навчанні.

evaluation_of_product_competitiveness_2016 evaluation_of_product_competitiveness_2016 evaluation_of_product_competitiveness_2016 evaluation_of_product_competitiveness_2016 evaluation_of_product_competitiveness_2016 evaluation_of_product_competitiveness_2016 evaluation_of_product_competitiveness_2016