Штат кафедри

3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!

Англомовна ділова гра «Evaluation of product competitiveness» з учнями 10 класу

evaluation_of_product_competitiveness_2016

9 червня викладачі кафедри управління Інституту ФЕМ імені Олега Балацького СумДУ Мирошниченко Ю.О. та Матвєєва Ю.А. провели в Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка англомовну ділову гру «Оцінка конкурентоспроможності товару» в рамках літніх мовних таборів.

В процесі ділової гри учні виступили у ролі експертів, які визначали конкурентоспроможність товару. Приємним сюрпризом для школярів став той факт, що об’єктом оцінювання був шоколад.

В результаті проведення ділової гри школярі отримали теоретичні знання з управління конкурентоспроможності товару та практичні навички використання експертного методу. Крім того ділова гра проходила в смачно-позитивній атмосфері. Адже шоколад стимулює розумову активність та підвищує настрій.

Представники Інституту ФЕМ імені Олега Балацького бажають учням успіху у навчанні.