Штат кафедри

Наші послуги

Навчальні матеріали

Tidy Tools

Add Search

Перемикач мов

Дізнатися про спеціальності

  1. Публічне управління та адміністрування
  2. Адміністративний менеджмент
  3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!
Навчання викладача ННІФЕМ у Школі державного управління

public_administration_teacher_training

У рамках індивідуального гранту старший викладач кафедри управління Кобушко Я.В завершила навчання в Школі державного управління «Соціальна сфера: від видатків до розвитку». Це середньострокова програма підготовки державних менеджерів різного рівня, ініційована неурядовим аналітичним центром «Інститут суспільно-економічних досліджень» (м. Київ). Програма навчання включала 4 модулі на протязі трьох місяців та захист випускного проекту «Модель здійснення державного управління у сфері соціального захисту».

На зустрічах з учасниками Школи виступали Трегуб О., директор Департаменту міжнародних програм та Стародубцев О., директор Департаменту регулювання державних закупівель, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Веселовський А., Постійний Представник України в ЄС у 2008–2010. Навчання проводили Кобець Р., керівник Європейського інформаційно-дослідницького центру при Верховній Раді, Іванова О., керівник соціальних проектів в ПРООН, викладач Національного університету «Києво-Могилянська Академія», Яковлєв М., доцент кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська Академія», викладач Української академії лідерства, Смола Л., професор НТУУ «КПІ», доктор політичних наук, політичний аналітик, а також Онуфрик М. та Самсонова Л., експерти з питань соціальної політики Інституту соціально-економічних досліджень.

Робота у школі відбувалася у вигляді інтерактивної навчальної складової, роботи над актуальними кейсами в проектних командах із залученням зацікавлених сторін, напрацювання проектних рішень та публічних презентацій проектів та механізмів їх впровадження.

Здобуті знання та навички сприятимуть впровадженню практичної складової у програму навчання студентів за спеціальностями «Адміністративний менеджмент» та «Державна служба».

group_photo

student_photo

student_photo student_photo