Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» у 2016 році

29 березня 2016 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (м. Кременчук, Україна) студенти Науково-навчального інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Пустовар Наталія Юріївна (група М-31/1у; науковий керівник: к.е.н., доцент Древаль Ольга Юріївна) та Харченко Юлія Анатоліївна (група М-31/1у; науковий керівник: к.е.н., ст. викладач Грищенко Ірина Володимирівна) за результатами незалежного рецензування та прилюдного захисту науково-дослідних робіт на засіданні Галузевої конкурсної комісії в рамках науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» вибороли третє місце і отримали дипломи третього ступеня.

Вітання переможцям!

Детальну інформацію про результати конкурсу розміщено на сайті Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського: посилання