Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Менеджмент» у 2016 році

all_ukrainian_competition

30 березня 2016 року на базі Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна) студенти Науково-навчального інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Пустовар Наталія Юріївна (група М-31/1у; науковий керівник: к.е.н., доцент Грищенко Вадим Федорович) та Харченко Юлія Анатоліївна (група М-31/1у; науковий керівник: к.е.н., ст. викладач Грищенко Ірина Володимирівна) за результатами незалежного рецензування та прилюдного захисту науково-дослідних робіт на засіданні Галузевої конкурсної комісії в рамках науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Менеджмент» вибороли перше місце і отримали дипломи першого ступеня.

Вітання переможцям!

Детальну інформацію про результати конкурсу розміщено на сайті Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка: econom.univ.kiev.ua

students

diplom1 diplom2