Штат кафедри

3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!

Стажування викладачів кафедри управління в університеті екології і управління в Варшаві, Польща

Викладачі кафедри управління Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького в рамках програми «Staff Mobility for Teaching between Programme and Partner Countries within the framework of Erasmus +» пройшли стажування в Університеті Екології і Управління в Варшаві (Польща), яке тривало з 20.03.2016 по 26.03.2016.

Відповідно до програми доцент кафедри управління Байстрюченко Н.О. та асистент кафедри управління Тимченко І.О. провели ряд лекційних занять (обсягом 8 годин кожний викладач) на факультеті менеджменту.

Викладачами було проведено ряд робочих зустрічей із керівним складом університету щодо вивчення досвіду наукової, дослідницької та академічної роботи. В результаті перемовин були досягнуті домовленості щодо проведення спільних науково-практичних заходів, розширення наукового та дослідницького співробітництва.

Під час стажування викладачі мали можливість ознайомитися з історією університет, культурою, освітніми напрямами, програмами навчання тощо. Завдяки плідній співпраці в рамках обміну досвідом щодо організації навчального процесу була досягнута домовленість щодо можливості узгодження навчальних планів Університету Екології і Управління в Варшаві з метою подальшого проходження акредитації польських навчальних програм у Сумському державному університеті. Цікавим виявився досвід університету Польщі щодо впроваджених подібних програм з університетами США.

Також в рамках перебування в польському університеті була досягнута домовленість про започаткування подвійних дипломів між Університетом Екології і Управління в Варшаві та Сумським державним університетом.

За результатами програми «Staff Mobility for Teaching between Programme and Partner Countries within the framework of Erasmus +» викладачами отримано сертифікати, що підтверджують успішне проходження стажування.

Стажування за кордоном надало можливість викладачам кафедри управління розширити коло контактів, поглибити досвід наукового та академічного співробітництва.