Штат кафедри

Наші послуги

Навчальні матеріали

Tidy Tools

Add Search

Перемикач мов

Дізнатися про спеціальності

  1. Публічне управління та адміністрування
  2. Адміністративний менеджмент
  3. Управління проектами
  4. Державна служба
  5. Менеджмент організацій і адміністрування

Розкрий свій потенціал − створи успішну організацію!
Стажування викладачів кафедри управління в університеті екології і управління в Варшаві, Польща

Викладачі кафедри управління Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького в рамках програми «Staff Mobility for Teaching between Programme and Partner Countries within the framework of Erasmus +» пройшли стажування в Університеті Екології і Управління в Варшаві (Польща), яке тривало з 20.03.2016 по 26.03.2016.

Відповідно до програми доцент кафедри управління Байстрюченко Н.О. та асистент кафедри управління Тимченко І.О. провели ряд лекційних занять (обсягом 8 годин кожний викладач) на факультеті менеджменту.

Викладачами було проведено ряд робочих зустрічей із керівним складом університету щодо вивчення досвіду наукової, дослідницької та академічної роботи. В результаті перемовин були досягнуті домовленості щодо проведення спільних науково-практичних заходів, розширення наукового та дослідницького співробітництва.

Під час стажування викладачі мали можливість ознайомитися з історією університет, культурою, освітніми напрямами, програмами навчання тощо. Завдяки плідній співпраці в рамках обміну досвідом щодо організації навчального процесу була досягнута домовленість щодо можливості узгодження навчальних планів Університету Екології і Управління в Варшаві з метою подальшого проходження акредитації польських навчальних програм у Сумському державному університеті. Цікавим виявився досвід університету Польщі щодо впроваджених подібних програм з університетами США.

Також в рамках перебування в польському університеті була досягнута домовленість про започаткування подвійних дипломів між Університетом Екології і Управління в Варшаві та Сумським державним університетом.

За результатами програми «Staff Mobility for Teaching between Programme and Partner Countries within the framework of Erasmus +» викладачами отримано сертифікати, що підтверджують успішне проходження стажування.

Стажування за кордоном надало можливість викладачам кафедри управління розширити коло контактів, поглибити досвід наукового та академічного співробітництва.