ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з державного управління в СумДУ

23 березня 2016р. на базі Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі науки «Державне управління» (економічна секція), який проходив у формі підсумкової науково-практичної конференції. Організація роботи економічного напряму була покладена на кафедру управління Інституту ФЕМ ім. О. Балацького. Конференцію відкрив Голова галузевої конкурсної комісії професор Чорноус А.М., який привітав учасників та побажав їм плідної роботи.

До Галузевої конкурсної комісії, до якої були залучені провідні фахівці з державного управління з Сумської міської ради, Національної академії державного управління при Президентові України, Тернопільського національного економічного університету, Харківського національного університету міського господарства ім. О Бекетова, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, ДВНЗ «Українська академія банківської справи при Національному банку України», Сумського державного університету.

Конкурсною комісією до ІІ туру, із 43 робіт за напрямом попередньо були відібрані та запрошені автори 17 студентських наукових робіт, із яких 12 учасників було відзначено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Так, дипломи І ступеня отримали Іван Зінь (Тернопільський національний економічний університет) та Анастасія Костенко (Сумський державний університет).

Дипломами ІІ ступеня були відзначені Інна Дмитренко (Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця), Анжеліка Копилова та Олександра Кальницька (Харківський національний автомобільно-дорожній університет), Анастасія Гаврилюк (Львівський національний аграрний університет).

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Тетяна Грицан, Кабатова Юліанна, Бородай Анжеліка (Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського), Анна Федорова (Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана), Олеся Деркач (Київський національний торговельно-економічний університет), Ангеліна Малус (Сумський державний університет), Анна Коротєєва (Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова), Інна Шевчук (Національний університет водного господарства та природокористування).

Окремі автори наукових робіт були відзначені грамотою «За високі наукові досягнення» .

Студентські наукові роботи відображали широкий спектр актуальних питань з державного управління, зокрема електронного врядування, ефективного формування місцевих бюджетів, стратегії управління містом, управління багатоквартирними будинками тощо.

Кращі роботи були рекомендовані  до публікації у фахових журналах Інституту ФЕМ ім. О. Балацького.

Під час проведення підсумкової науково-практичної конференції  відбувся обмін методичними розробками викладачів різних університетів щодо формування освітніх програм зі спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування».

Члени комісії й учасники відзначили високий рівень організації конкурсу та висловили подяку організаторам.

Більше фотографій можно переглянути тут