Мирошниченко Юлія Олександрівнаmiroshnichenko

Посада:

старший викладач кафедри управління

Інші обов’язки:

Організація та проведення щорічної Всеукраїнської конференції «Екологічний менеджмент в загальній системі управління»

Вища освіта:

Сумський державний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» (2007 р.), кваліфікація - магістр з менеджменту, диплом з відзнакою

Основні дисципліни:

"Історія менеджменту", "Виконання проектних дій", "Кредитно-розрахункове обслуговування підприємства"

Наукові інтереси:

управління капіталом, інвестиційна діяльність, економічне прогнозування, циклічність економічних процесів

Нагороди:

Диплом 1 ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2006/2007 н.р. з напряму «Фінанси, грошовий обіг і кредит»

Стипендії:

Стипендія «Удек Груп» (Туреччина) в підтримку талановитої молоді - 2006 р.

Додаткова інформація:

Стажування в університеті Комплутенсе, м. Мадрид (Іспанія), кафедра прикладної економіки ІІ (2009 р.)