Грищенко Ірина Володимирівна irina_gryshchenko

Тел.: +38-0542-68-78-78; +38-0542-68-78-79
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Посада: асистент кафедри управління
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: -

Основні дисципліни:
  • "Економіка праці";
  • "Управління економічним потенціалом підприємства";
  • "Планування діяльності підприємства";
  • "Управління витратами";
  • "Менеджмент організацій".
Наукові інтереси:
  • економіка природокористування;
  • стійкий розвиток;
  • експортно-імпортний потенціал;
  • національна та регіональна безпека.
Досвід роботи:
  • З 2013 р по теперішній час – асистент кафедри управління, (Сумський державний університет, м. Суми, Україна)
  • З 2007 по 2010 рр. – Провідний спеціаліст відділу статистики ринку праці Управління статистики праці Головного управління статистики у Сумській області (м. Суми, Україна).
  • З 2006 по 2007 рр. – Головний державний інспектор Державної інспекції з контролю за цінами у Сумській області, м. Суми, Україна.
  • У 2005 р. після закінчення вишу, виконавчий директор ПВКП «Насос-Континент», м. Суми, Україна.
  • У 2003 р. – під час навчання у виші, економіст ЗАТ «НВО «Гідромаш» за сумісництвом, м. Суми, Україна.
Наукові дослідження:
    Приймала участь у розробці таких науково-дослідних тем:
  • “Розробка теорії інтегральної оцінки пореципієнтних питомих показників економічного збитку від забруднення атмосферного повітря” (номер державної реєстрації 0108U000671);
  • “Фундаментальні основи соціально-економічної мотивації інноваційного розвитку регіону” (номер державної реєстрації 0212U006871);
  • “Еколого-орієнтовані стратегії управління соціально-економічним розвитком території” (номер державної реєстрації 0112U001300);
  • “Дослідження пріоритетних напрямів регіональної політики в економічній сфері” (номер державної реєстрації 0110U007602).
Освіта:
  • 26.06.2014 р. отримала науковий ступінь «кандидат економічних наук».
  • 15.04.2014 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю «08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» на тему «Організаційно-економічні основи управління використанням експортно-імпортного потенціалу регіону в системі забезпечення еколого-економічної безпеки» (науковий керівник: доцент Древаль О. Ю.).
  • 31.10.2013 р. завершила навчання у аспірантурі за спеціальністю «08.08.01 – економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» на кафедрі управління СумДУ.
  • У 2005 р. закінчила Сумський державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістра з економіки підприємства. Диплом магістра з відзнакою.
  • У 2004 р. закінчила Сумський державний університет і отримала базову вищу освіту за спеціальністю «Економіка і підприємництво» та здобула кваліфікацію бакалавра з економіки і підприємництва за фаховим спрямуванням економіка підприємства. Диплом бакалавра з відзнакою.
Відзнаки:
    За підготовку переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук нагороджений грамотами:
  1. Голови конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки «Менеджмент» (15.04.2015 р.).
    Досягнення у підготовці студентів до конкурсів наукових робіт, олімпіад:
  • 2014/2015 навчальний рік, напрям «Менеджмент», Диплом третього ступеня, Наказ МОН №756 від 13.07.2015 р.;

Інші обов'язки:
  1. Член оргкомітету постійно діючої Міжнародної інтернет-конференції "Сучасний менеджмент та економічний розвиток".

Основні публікації: у Google Scholar

Додаткова інформація:

Мови викладання: українська, російська, англійська